Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Co takiego zakupić własnym bliskim na prezent pod choinkę?

Święta to niewątpliwie wspaniały okres - szczególnie dla takich osób, które bardzo lubią dostawać prezenty. Albo je dawać: ktoś ze wszech miar inteligentny rzekł niegdyś, że lepiej jest dawać, niż brać. W sumie wiele w tym prawdy. Dobrze, ale co w sumie można polecić takim osobom, które najzupełniej nie orientują się co kupić bliskiemu na Święta? Cóż, niewątpliwie ważne jest to by owy prezent leciał niejako z naszego serca. Takie upominki są najwspanialsze.

Najczęściej bardzo długo myślimy nad prezentem ślubnym.
zakochani
Napisał: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że jest to najważniejszy dzień w życiu dwojga kochających się ludzi, dlatego chcemy im podarować coś naprawdę oryginalnego. Porcelana śniadaniowa, czy komplet pościeli to rzeczy z pewnością eleganckie i pożyteczne, ale akcesoria wyposażenia wnętrz nie są najważniejsze w życiu. Czasami bardziej liczy się wspaniała chwila i odczucia, które przy niej nami targają. Prezent dla dwojga to wielkie wyzwanie, ale trzeba je podjąć, aby uczynić narzeczonym przyjemność.

Upominek dla mężczyzny | Generalnie zwykło się mówić, że trudniej jest wybrać prezent dla mężczyzny niż dla kobiety. Bierze się to pewnie z faktu, że przy braku pomysłu kobiecie zawsze wypada podarować bukiet kwiatów. Dla mężczyzny, przykładowo jako prezent na 30 urodziny może sprawdzić się dobry trunek |Prezentokracja|. Prezent tego rodzaju jednak będzie dobrze przyjęty tylko wtedy gdy jubilat nie jest abstynentem, a sam trunek jest raczej z wyższej półki. Aktualnie raczej do przeżytku należą kosmetyki jako podarunek dla mężczyzny.

Wielu panów natomiast lubi nowinki techniczne, więc zakup jakiegoś gadżetu zazwyczaj wchodzi w grę. Jeśli chodzi o podarunki nietypowe, można pokusić się o bilet na wydarzenie sportowe lub na koncert jakiejś grupy muzycznej, w zależności od preferencji jubilata. Bardzo modne są dzisiaj podarunki z adrenaliną. Powinniśmy sprawdzić prędzej, czy któreś z młodych nie ma lęku wysokości i dać młodym cudowny lot balonem. Czy możemy sobie wymarzyć piękniejszą scenerię dla kochających się ludzi niż taka podróż w obłokach? Jeśli posiadamy taką informację, że narzeczeni są amatorami mocnych wrażeń, dobrym pomysłem jest zafundować im skoki ze spadochronem.

W takim wypadku z tajemnicy będą nici, gdyż nowożeńcy będą musieli przejść odpowiednie szkolenie spadochronowe, ale i tak będzie to dla nich niesamowite przeżycie, które będą pamiętać do końca swoich dni.
drogi naszyjnik
Napisał: Karen Neoh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prezent dla kobiety
| Jak już była powiedziane, bukiet kwiatów to uniwersalny podarunek dla kobiety |więcej|. Inny pomysł na prezent trzeba uzależnić od gustu kobiety. O wiele łatwiej jest, kiedy się ją bliżej zna. Zwykle dobrym pomysłem jest podarowanie dodatku do ubrania czy biżuterii. W ostatnim czasie także pojawiła się opcja zarezerwowania dla drugiej osoby pobytu w spa. Bywa to doskonałym pomysłem na prezent dla kobiety. Takie zaproszenie najczęściej obejmuje rozmaite zabiegi, także nietypowe, jak na przykład masaż czekoladowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-07 09:13:17
Tagi: mężczyzna, kobieta, kosmetyki, adrenalina