Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Ekstremalne podarunki

tort urodzinowy
Napisał: Mike_fleming
Na podstawie: http://www.flickr.com
W naszym życiu znajduje się wiele okazji, które świętujemy z drogimi nam ludźmi. Każdy tego typu ważny moment uświadamia nam, że są wokół nas ludzie, którzy się nami przejmują. Nasi przyjaciele ofiarują nam dużo swojego czasu, wysłuchują naszych zwierzeń. A jeśli nadarza się okazja, obsypują nas prezentami. My także nie pozostajemy im dłużni.

Tym bardziej, że w końcu dużo przyjemniej jest dawać prezenty niż je otrzymywać.
urodziny
Napisał: Vijay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Można powiedzieć, że kiedy zdecydowaliśmy się poprosić miłość życia o rękę, rozglądamy się za fajnymi pomysłami na zaręczyny. Wiadomo: byłoby fajnie, gdyby nasze zaręczyny nie były typowe. Nawet jeżeli będą, pewnie nie zdarzy się nic złego, ale być może byłoby dobrze natrafić na niezwykły pomysł na zaręczyny? Trzydzieste urodziny to częstokroć motywacja do postanowień: chcemy zmienić pracę, zarabiać więcej forsy, stworzyć rodzinę, stać się bardziej sumienni, rozpocząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości.

Świętowanie okrągłych urodzin to już tradycja. A trzydziestka to okazja szczególnie wyjątkowa. Głośna uczta, wiele kolegów i prezenty, które bywają zgryźliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel otrzyma gumową lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni zapewne dostaną poradnik motywacyjny bądź skórzaną aktówkę. A tymczasem można efektywniej.

Proponujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom uciechę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie. I dlatego nierzadko panowie przez długi czas oglądają się za interesującymi pomysłami. Szczególnie warto wstąpić na Youtube - przynajmniej niektóre filmiki umieszczane tam są świetnymi pomysłami. Przecież nie jest powiedziane, że nie powinniśmy zaczerpnąć nieco cudzych pomysłów, szczególnie mowa o USA.
paralotnia
Na podstawie: http://prezentokracja.pl/
Wyścigowe pojazdy to obiekt westchnień mężczyzn w każdym wieku.

Trzydziestolatek najpewniej uradowałby się ze sportowego samochodu, ale taki podarunek przewyższa predyspozycje pieniężne większości z nas. Równie sporą uciechę przyniesie jazda samochodem rajdowym. Głównie wart uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru albo Mitsubishi – jednakowoż jedno jak i drugie auto dostarcza fantastycznych emocji i odczuć. Także silne doznania zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych miłośników prędkości. A gdy jazda samochodem to zbyt przyziemny prezent to polecamy coś odmiennego: lot paralotnią w tandemie.

Bardzo dobrze, iż tak naprawdę wiemy jak niesamowicie ważnym zagadnieniem jest temat zaręczyn. Jeśli niemalże każda normalna przedstawicielka płci pięknej skrycie marzy o romantycznych, nieprzeciętnych zaręczynach, wypadałoby coś zrobić. Rzeczywistość jest taka, że na całe szczęście facetów ogranicza wyłącznie własna ignorancja oraz wyobraźnia. Bo nawet nie pieniądze, w końcu stosunkowo często oryginalne zaręczyny kosztują niewiele, a nawet wcale! Choć z pewnością są także nieco droższe pomysły. A może zaręczyny we włoskiej Wenecji, Florencji, Sandomierzu bądź Paryżu są strzałem w dziesiątkę, czymś co spodoba się dosłownie każdej kobiecie?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-06 08:04:28
Tagi: czas, YouTube, podarunek, lot paralotnią, pieniądze