Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Prezencik doskonały dla naszego dziecka – zestawy Lego

zestaw klocków Lego
Napisał: Brickset
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie nauka przez zabawę jest możliwa na wiele sposobów. Możemy przykładowo kupić dziecku jego ulubione klocki lego z Star Wars i zaangażować go do odgrywania konkretnych scenek, w których będzie musiało wykazać się przeróżnymi umiejętnościami albo z kolei zakupić ciekawe gry edukacyjne, które przyniosą dziecku radość, a jednocześnie będą go czegoś uczyły.

Adekwatne zabawki, dopasowane do wieku i zamiłowań dziecka to jedna z lepszych metod na połączenie przyjemnego z pożytecznym: dziecko lepiej się uczy, kiedy może chłonąć nową wiedzę czy umiejętności w atmosferze radości i zabawy. Istnieje całe mnóstwo różnych powodów, dla których to właśnie klocki Lego są obecnie zdecydowanie najpopularniejsze i znacznie mogą przewyższać większość innych zabawek tego typu. Przede wszystkim oferta tego producenta jest po prostu niezwykle rozbudowana (http://www.klockidlaciebie.pl/), a całe mnóstwo znajdujących się w niej zestawów nawiązuje chociażby do ulubionych motywów większości dzieci.

Jest też wiele serii, które umożliwiają nam wejście w światy ze znanych produkcji filmowych, jak np. Piraci z Karaibów, Gwiezdne Wojny, Harry Potter, Władcca Pierścieni, Toy Story czy w świat komiksowych superbohaterów z komiksów Marvela czy DC.
Klocki lego
Napisał: pangyuliu
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielką zaletą, i najprawdopodobniej właśnie dzięki temu klocki Lego zawdzięczają swój wielki sukces, jest wymyślenie i opatentowanie systemu połączenia klocków, hjednakowego od bardzo wielu lat, a umożliwiającego krzyżowanie i sprzęganie ze sobą niemal wszystkich serii i kolekcji, które wyszły z duńskiej fabryki.

Charakterystyczne walcowate wypustki na górnej części wszystkich klocków ciasno wpasowują się w analogiczne elementy od spodu. Reasumując, wśród sklepów z zabawkami możemy odnaleźć niezwykle wiele propozycji na prezent dla naszego dziecka. Niemniej pomimo tego przed dokonaniem ostatecznego zakupu musimy koniecznie rozpoznać rzecz zainteresowań naszych pociech, aby zagwarantować sobie trafność wybranego przez nas prezentu.

Jeżeli tego bowiem nie zrobimy możemy niezmiernie mocno rozczarować naszego podopiecznego, który prawdopodobnie liczył na inny podarunek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-30 07:56:04
Tagi: wiedza, klocki, dzieci, prezent