Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

W jaki sposób możemy zająć kreatywnie własny czas?

moro
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Sprzęt wojskowy to obecnie bardzo popularny temat wśród wielu młodych ludzi. Fascynacja młodych chłopców militariami i sprzętem wojskowym ma miejsce od wieków. Istnieje różnego typu stowarzyszenia, które zrzeszają tego typu hobbystów i miłośników broni. Zwykle organizacje takie szerzą też patriotyczne zachowania i postawy.

Co można znaleźć w ich asortymencie? Co najważniejsze artykuły jednej z najbardziej znanych firm, a więc spec ops (www.cqb.pl/latarki-czolowe-c-95_97.html). Zajmuje się ona wytwarzaniem oporządzenia przeznaczonego dla jednostek mundurowych, które odznacza się wysoką jakością.
Moro, militaria
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
W asortymencie tego sklepu są między innymi paralizatory, czy gaz pieprzowy. Każda pani, która musi wieczorem wracać do domu sama i nie czuje się bezpieczna powinna skorzystać z oferowanych przez firmę leatherman produktów.

Do tego typu rzeczy dochodzą na przykład pałki teleskopowe. Sklep jest świetnie zaopatrzony nie tylko w solidny sprzęt, ale też w różnego rodzaju dodatki. Możemy zamówić ciuchy pomagające się zakamuflować, odzież termo-aktywną, czy ciepłą bluzę.
Militaria
Napisał: The Joint Multinational Training Command Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza publikowaniem dużej ilości artykułów informacyjnych odnośnie technologii wojskowych, starają się też edukować młodzież poprzez lekcje historii oraz dla bardziej doświadczonych członków organizują “bitwy” naśladujące historyczne walki zbrojne.

Podczas takich akcji buduje się całe scenariusze, jeździ starymi wojskowymi samochodami, ubiera odpowiednie stroje, które szyte są na wzór dawnych strojów wojskowych, ponadto oczywiście używa się broni palnej, jednak jest to broń na naboje ślepe, odpowiednio przygotowana w taki sposób, aby nie stanowić zagrożenia dla życia. W naszym kraju wszystkie osoby pełnoletnie, ma możliwość zakupienia pojazdów bojowych czy broni, która została w taki sposób przerobiona, żeby nie stanowić zagrożenia. Poza tym, istnieje możliwość zakupu broni, przede wszystkim wiatrówek, łuków lub proc i podstawowych akcesoriów. Oferowane są także artykuły służące do samoobrony, czyli między innymi paralizatory, alarmy lub pistolety na gaz.

W teraźniejszych czasach, kiedy napady rabunkowe oraz gwałty mają miejsce bardzo często, dobrze jest zdecydować się na kupno tego rodzaju produktów oraz zawsze mieć je przy sobie. Jeżeli nie unieszkodliwią całkowicie przeciwnika, chociaż zapewnią czas na ucieczkę i będą elementem zaskoczenia, jako że dużo osób nie spodziewa się jakiegokolwiek oporu ze strony ofiary. Oferowana jest dodatkowo odzież, na przykład na wyprawy survivalowe, jakie dzisiaj cieszą się coraz większym zainteresowaniem, jako że dają możliwość chociaż na jakiś czas całkowicie odciąć się od cywilizacji oraz sprawdzić własny charakter. Podczas nich człowiek jest najczęściej zdany wyłącznie na siebie i własne umiejętności.

Rzecz jasna, propozycja sklepów z militariami może się różnić, w zależności od tego, na co kładą nacisk ich właściciele, jednak główna tendencja pozostaje wspólna. Są one bowiem z reguły dystrybutorami broni, na którą nie trzeba posiadać jakiegokolwiek pozwolenia, artykułów dla służ mundurowych oraz wytrzymałej odzieży.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-26 07:48:26
Tagi: sprzęt wojskowy, asortyment, spec ops, oporządzenie, jednostki mundurowe, pałki teleskopowe, młodzież, bitwy, broń, samoobrona, ofiara