Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Ciągłe granie w gry dostarcza bez liku uciechy

Konsola to doskonały wynalazek - powoduje, że gracz po całym dniu pracy albo nauki nareszcie ma okazję odpocząć. Jednak prawda jest taka, iż nierzadko Polacy nie są w sumie przekonani odnośnie konsol. Naprawdę często można spotkać takie osoby, które twierdzą, iż konsola nie jest czymś fajnym. Jednak ciężko w sumie się z tym zgodzić. Owy pogląd jest najzupełniej kłamliwy. Oczywiście każdy człowiek ma pełne prawo do własnego osądu, ale ciężko trafić na takiego gracza, który powiedziałby, że Playstation czy Xbox One nie zapewniają doskonałej zabawy. W zasadzie konsole są bez wad.

Pewnie miłośnicy gierek komputerowych sądzą nieco odmiennie. Jednak są różne gusta. Konsoli nie można po nabyciu unowocześniać, dokupując nowsze elementy, tak jak robi się to w przypadku klasycznego peceta. Stanowi ona zamkniętą całość, do której można dołączyć tylko akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, pady, sprzęt muzyczny i monitor. Mimo to jednak takie wspólne spotkania kolegów przynosiły wielką zabawę. Gry komputerowe (www.blackgames.pl) były czymś wyraźnie nieznanym i trzeba było je powoli odkrywać. Współcześnie sprawa jest zupełnie inna.

Nigdy nie musimy posiadać już samego peceta, bo bardzo atrakcyjnym wyposażeniem w dzisiejszych okresach stała się konsola do gry. Nie wszyscy co prawda lubią spędzać w ten tryb czas, lecz niemniej jest sporo jednostek, dla których przeróżne gry komputerowe tworzą mocną pasję i sposób na stagnację. Co sporzej, naturalnie nie trzeba limitować się jedynie do kilku gier czy też do grania ciągle w te same pozycje. To czasami rzeczywiście zdoła stać się bardzo monotonne. Na rynku obecnie znaleźć można kilka wartych uwagi urządzeń. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3 (niebawem Playstation 4). Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii.

Ceny konsol nowszych technologicznie rozciągają się do 1300zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Wydając mniej pieniędzy można nabyć Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 400zł za nieużywany sprzęt.
Niezbędne dla PS4
Napisał: Alan Klim
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy także mieć na uwadze, że szczególnie gry konsolowe są bardzo drogie. Konsole w sumie również. Co w takim razie można zarekomendować temu człowiekowi, który chciałby nareszcie poradzić sobie z kasą? Cóż, nie można mówić, iż są tajemnicze miejsca, w których kupimy konsolę za małe środki. Jednakże bez wątpienia można natrafić na znaczne przeceny. Np.

kapitalne są aukcje internetowe. Gdy komuś znudzi się choćby Playstation 4, poszukuje klienta na właśnie aukcjach. Naprawdę tak jest.
Gry na konsole w Blackgames
Na tę wielką konsolową czwórkę wyszło mnóstwo wciągających pozycji, głównie FPS (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najbardziej znanych gitarzystów. Zarekomendować należy też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 stworzono mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3, ze względu na lepszą konfigurację, posiadają znacznie poprawioną szatę graficzną.

Największe przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 360 zaś posiada nawet większe spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 wspierają wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu gracza i przeniesienie go na rozgrywkę. W rodzaju znajdziemy dużo produkcji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 też może się poszczycić wybitną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-24 08:20:57
Tagi: konsola, PlayStation, Sony, Nintendo, Guitar Hero, kinect