Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Co powoduje że gra na konsoli tak bardzo wciąga wiele ludzi?

Niezbędne dla PS4
Napisał: Alan Klim
Na podstawie: http://www.flickr.com
A wydawać by się mogło, że jest nam dobrze tylko wtedy, kiedy jesteśmy bezpieczni... Błędne założenie. Istnieją wśród nas osoby, które życia sobie nie wyobrażają bez odpowiedniej dawki strachu czy lęku. Godną zwrócenia uwagi pozycją, przy której nawet największym twardzielom serce zabije mocniej jest Outlast.

To gra na konsolę, z gatunku „jak wyjść z tego cało”. Wielkie znaczenie ma również specyfikacja sprzętu. Po wybraniu kilku rzeczywiście ciekawych modeli, należy koniecznie sprawdzić, która specyfikacja prezentuje się najbardziej atrakcyjnie. Zazwyczaj mają one dosyć podobne parametry. Gracze powinni też pamiętać o darmowych grach, które są udostępniane przez producentów sprzętu - którą konsolę wybrać.

Im takich gier jest więcej tym lepiej, jako że to zapewnia większe prawdopodobieństwa znalezienia takiej, która przypadnie właścicielowi sprzętu do gustu. Jeżeli ma się
konsola
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
swoją ukochaną grę lub planuje się wypróbowanie innej, przed kupnem konsoli należy sprawdzić, czy będzie ona z nią kompatybilna. Jest to dość istotne. Jej fabuła ma miejsce w zakładzie dla obłąkanych.

Dziennikarz, który dostaje wiadomość, że na terenie zakładu „dzieją się przerażające rzeczy”, zakrada się do wewnątrz by poznać prawdę. A prawda jest okrutna i żądna krwi. Odpowiednio dobrane dźwięki i pogrążona w mroku grafika sprawią, iż nie przejdziemy obok tych gier obojętnie. Gra oferuje rozbudowaną fabułę, lecz jej posiadacze muszą sami postarać się znaleźć wyjście, samodzielnie poszukując wskazówek na temat historii szpitala.

Posiada ona wiele możliwości, które umożliwiają zwiększąć stopień rywalizacji i dzięki temu poznawać wiele fantastycznych zagrań, jakie wpłyną na zdobycie gola i dzięki temu na wygranie meczu. Warto zaznaczyć, iż pes w nowej wersji ma znakomicie stworzoną grafikę, przez co gracze poszczególnych drużyn są zadziwiająco podobni do rzeczywistych piłkarzy, którzy występują w poszczególnej drużynie. Dla miłośników piłki nożnej to okazja do rywalizacji swoimi ulubionymi drużynami i zawodnikami, co znacznie podnosi poziom zabawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-20 07:01:18
Tagi: gra, gracze