Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Twórcy akcesoriów dla najmłodszych - podwaliny ich sukcesów

Małe dziecko
Napisał: Fotolia
Na podstawie: Fotolia
Tommee Tippee, to grupa zajmująca się wykonywaniem i sprzedażą elementów dla dzieci, które przede wszystkim służą do codziennego użytku, w czasie wykonywania czynności związanych z karmieniem, myciem itp. Jest to grupa o stabilnej pozycji na rynku, która ma spore doświadczenie w wytwarzaniu tego typu przedmiotów. To bardzo korzystnie wpływa na jakość wykonywanych przedmiotów, dzięki czemu klienci Tommee Tippee, mają szansę pozyskać szczególnie pomocne produkty w atrakcyjnej cenie i w bardzo wysokiej jakości. Świetnym pomysłem na prezent są bez wątpienia klocki – nie tylko popularne Lego, których kolejne serie są marketingową ripostą przemysłu zabawkarskiego na najnowsze hity filmowe. Mieliśmy Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, teraz mamy Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu zestawach pomyślmy o klockach dla małych konstruktorów.

Poza Lego produkują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu klocki dostarczają nie tylko rozrywki, ale uczą logicznego myślenia i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Są wytwarzane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.
zabawka
Napisał: JD Hancock
Na podstawie: http://www.flickr.com
Musisz swojemu potomkowi sprawić atrakcyjne zabawki edukacyjne. Czym się takie zabawki charakteryzują? Generalnie tym, że mogą prawidłowo zjednoczyć rekreację z rozwojem intelektu. Nie kupuj maluchowi głupawych figurek robotów z pistoletami.

Podaruj mu raczej trochę kompletów prostych klocków, z których maluszek będzie mógł konstruować co tylko zapragnie. Konstruowanie mocno pobudza mózg - silnie ćwiczy części mózgu, które są odpowiedzialne za pracę wyobraźni oraz umiejętności manualne. Sporo analiz naukowych stwierdziło, że dorośli ludzie, którzy niegdyś cieszyli się klockami, wyróżniają się dużo potężniejszą inteligencją i wyobraźnią od tych dorosłych, którym leniwi rodzice włączali głupawe bajki w tv. Dla młodszych chłopców pouczającym towarzyszem zabawy są często dinozaury. Wielu młodych wielbicieli tych prehistorycznych gadów zbiera przez lata wszystko, co tylko się z nimi łączy, a przy tym ucząc się wielu interesujących ciekawostek o tych pradawnych gadach. Wrzucając w w Google hasło dinozaury zabawki, otrzymamy listę sklepów oferujących najróżniejsze zabawki dla wielbicieli tych zwierząt – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny
Wybór odpowiednich zabawek dla dzieci nie jest zazwyczaj sprawą banalną.

Aby trafnie wybrać najbezpieczniej poznać firmy produkujące poszczególne zabawki. Perfekcyjnym pomysłem będzie kupno popularnych i cenionych przez grono dzieci. Simba zabawki to propozycja zarazem dla dziewczynek, jak także dla chłopców. Ta wielka firma posiada ogromnie bogaty wybór wysokiej klasy przedmiotów, które wcale nie muszą być przesadnie drogie. Ich produkty są wykonane pieczołowicie i odznaczają rzadko spotykaną dbałością o wszelkie detale. Co kluczowe są one zwyczajowo zupełnie bezpieczne dla każdego, nawet bardzo małego dziecka.

Przy okazji kupna zabawek z tej firmy warto także rozważyć nabycie pięknych maskotek - śpiewaki słodziaki to świetny wybór. Są one urocze ,a także silnie utalentowane muzycznie. Żaden maluch się im nie oprze. Dodatkiem do tej listy muszą być Dumel Discovery, zabawki Dumel Discovery - Sklep Linkbaby. Bez tej zabawki żaden dziecięcy pokoik nie będzie kompletny. Miękkie koce, tworzą wymarzone miejsce do zabawy na podłodze. Maty edukacyjne dotrzymują towarzystwa dziecku od pierwszych tygodni życia. Właściwie dobrana, pobudza dotyk dziecka. Dzięki zawieszonym lusterkom zwierzątkom, dźwiękom, maluch poznaje świat już od początku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:38:28
Tagi: dzieci, LEGO, mózg, ludzie, rodzice, bajki, nauka, zabawki, dziecko