Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Jaki rodzaj muzyki jest przez nas z przyjemnością wybierany?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Muzyka jako jedna z dziedzin naszego życia niewątpliwie niejednokrotnie towarzyszy nam podczas różnych przeżyć w trakcie naszego niezwykle trudnego funkcjonowania . Niemniej jednakże jak się okazuje nasze gusta muzyczne niejednokrotnie są wybitnie odmienne, tym samym tez trudno jest znaleźć muzykę uniwersalna, która w dużej mierze niezmiernie dobra dla każdego. Przykładowym wśród nich jest między innymi guns n roses (www.terazrock.pl/aktualnosci.html?tag=guns+n+roses), jaki swoją karierę rozpoczął już w latach sześćdziesiątych. Do tego rodzaju zespołów wlicza się również judas priest, tak samo istniejący w branży muzycznej od ponad czterdziestu lat. Te dwa zespoły uważane są za zespoły przewodzące, jeśli chodzi o heavy metal na globie.

I doprawdy, chociaż zaczęły swoją działalność już tak dawno temu, do tej pory nie odnalazły się inne zespoły, które mogłyby w takim samym lub przybliżonym stopniu zyskać na sławie. Wytyczanie pewnych trendów a także wskazówek muzycznych dla innych to też chwała muzyków z tych dwóch grup muzycznych. Każda bez wyjątku ich piosenka lub występ to event na skalę światową. Odrębnie od tego, czy miało miejsce to parę lat wstecz, lub ostatnio. Grupy te rozpoznaje każdy bez wyjątku, niezależnie od faktu tego, czy słucha tego rodzaju nurtu muzyki, lub nie.

rock&roll
Napisał: Mackenzie Brunson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Cała przygoda z rockiem jako formą muzyki nie będącą raptem zapychaczem audycji radiowych i dyskotek rozpoczęła się w Liverpoolu. To w tym miejscu czterech początkujących muzyków stawiała pierwsze kroki grając całymi nocami po tanich knajpach za marne pieniądze. Minęło tylko kilka lat, a the Beatles uzyskali międzynarodową sławę, a do tego odcisnęli silne piętno w kartach historii muzyki. Ich kariera zaczynała się od przebojów, których odbiorcami mogły być jedynie wrzeszczące młodociane Brytyjki. „Love me Do” i mnóstwo innych były prostymi przebojami trafiającymi bezpośrednio do ich serc.

Niedługo potem jednak Bitelsi poczęli eksperymentować z kompozycją muzyczną i metodami nagrywania. W taki sposób stworzono takie albumy, jak sławna „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band” z której piosenki inspirują do dzisiaj rozmaitych muzyków na całym świecie. Podobno w swoim czasie byli słynniejsi, niż Jezus chrystus, bez wątpienia natomiast stworzyli dużo tak nowatorskiej, co i pięknej muzyki rozbrzmiewającej w głośnikach wielu ludzi do dzisiaj. Muzyka rockowa z pewnością jest niezmiernie znana całym świecie, niemniej tymczasem także w naszym kraju możemy odnaleźć c pewne zalążki tego rodzaju grania.

Przykładem może być chociażby zespól Behemoth, który wybitnie mocno zyskał na znaczeniu na arenie międzynarodowej w ciągu ostatnich latach (behemoth na terazrock.pl). Ich muzyka bez wątpliwości po wielokroć jest grana w różnych zakątkach świata, wobec tego tez bezsprzecznie musimy nabyć ich płytę. Chociaż dla wielu z nas w wielu przypadkach nie jest to rodzaju muzyki, który się nam nie podoba, to jednakże obowiązkowo powinniśmy zdecydować się na zakup polskiej twórczości. Inny zespołem rockowym, który również niezwykle mocno znany jest w branży rockowej jest zespól Foo Fighters (foo fighters w teraz rock), który zarówno od niesłychanie wielu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem słuchaczy z całego świata.
koncert
Napisał: BL4CK_K1N6
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poprzez swoje piosenki grupy te przekazały poniekąd kwestie związane ze światopoglądem. Ich trasy koncertowe za każdym razem są znacznym show, w takiej mierze, by każdy z fanów miał możliwość poczuć się bardzo dobrze. Ubiór składu muzycznego, lub rzeczy, których używali muzycy to coś, co poznają tak samo osoby w młodszym wieku, jak i te w starszym wieku. Nie jest więc czymś zaskakującym, że sława ich występuje nadal, mimo upływającego czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 06:53:35
Tagi: muzyka, płyty, kariera, rock