Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Komputer czy konsola – jaki sprzęt jest lepszy dla gracza?

gra
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Miłośnicy gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim wydźwięku doskonale kojarzą grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do charakterystycznych cech tej gry należy także to, że konfrontacje przeprowadzane w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś używają różnorakich militarnych pojazdów i posiadają możliwość unicestwiania niektórych fragmentów z otaczającej ich wirtualnej rzeczywistości.

Grający nie mogą oddziaływać na to, co robią ich współtowarzysze. Twórcy Battlefield podarowali jednakże uczestnikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania kolegów.
xbox i playstation na targach
Napisał: Gage Skidmore
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współczesne konsole do gier, jak na przykład ps4 (sprawdź przydatne info), mogą zapewnić nam dużo doskonałej zabawy. Możemy przebierać w przeróżnych fabułach i wszyscy znajdziemy tu coś dla siebie.

Rodzice, którzy boją się, że ich maluch napatrzy się w takich grach na przemoc, mają możliwość kupna gier edukacyjnych lub niezmiernie ciekawych gier przygodowych, które są w stanie wciągnąć w swoją dynamiczną akcję nawet starszych członków rodziny.
ps3site.pl
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jednym z wielu powodów dla których konsole takie jak na przykład ps vita [zobacz tu] są uważane za korzystniejsze rozwiązanie dla graczy jest zwłaszcza połączenie atrakcyjnych cen z wysoką wydajnością. Nawet najbardziej zapalony zwolennik komputerów osobistych bez wątpienia zgodzi się co do tego, że sama tylko konieczność przeprowadzania regularnych modernizacji takiego sprzętu może tutaj stanowić spory problem i przede wszystkim obciążenie dla naszych finansów, ponieważ tego typu rzeczy mogą być niestety dostępne w dość wysokich cenach. Z drugiej strony konsole to w większości przypadków pojedynczy wydatek – sprzęt który dostaniemy w sklepie będzie w stanie poradzić sobie z wszelkimi najnowszymi tytułami przez wiele lat, przynajmniej do momentu kiedy kolejna odsłona danej konsoli trafi na półki sklepowe.

Równocześnie jednak wadą dosłownie wszystkich konsol może być chociażby nieco trudniejszy dostęp do gier czy naturalnie znacznie mniejszy zakres możliwości – co prawda nowoczesne konsole oferują całe mnóstwo funkcji wcześniej charakterystycznych dla komputerów osobistych, ale i tak nie odznaczają się one aż tak dużą uniwersalnością. Technika kinect sprawi, że nasza gra będzie dużo ciekawsza. Odtąd to nasze ciało staje się kontrolerem. Najmniejsze nasze ruchy są rejestrowane tym czułym urządzeniem i umożliwiają zaliczanie kolejnych etapów gry.

Takie czujniki zapewniają jeszcze większe wrażenia podczas gry, która na pewno wciągnie wszelkich członków rodziny. Można idealnie wczuć się w rolę tenisisty, który walczy o mistrzostwo świata lub rycerza, w starciu ze smokiem. Takie technologie doskonale sprawdzają się w rozmaitych grach tanecznych czy sportowych. Jest to idealna wiadomość dla tych dorosłych, którzy do tej pory niechętnie pozwalali dzieciakom na siedzenie przed ekranem. Teraz nasze dzieciaki podczas gry aktywnie uczestniczą w jej przebiegu, dzięki temu mają zagwarantowany ciągły ruch.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 06:53:34
Tagi: zabawa, sprzęt