Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

W swoim mieszkaniu także da się mieć takie gry

stół bilardowy
Napisał: Javcon117*
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chociaż więcej osób regularnie używa klubów fitness i angażuje się w różne sporty, wiedza o tym jak wypocząć po dobrym wysiłku ciągle jest niestety niewielka. Specjaliści twierdzą, po każdym wysiłku fizycznym można pójść do sauny lub umówić się na masaż. Na szczęście najlepsze siłownie proponują takie usługi u siebie. Nierzadko niby bardzo nas zainteresował orbitrek (więcej o orbiterku), sądzimy, iż na spokojnie sobie poradzimy, ale później uzmysławiamy sobie, że z różnych przyczyn zaprzestajemy uczęszczania na siłkę. Kiedy wszelkie sprzęty mamy we własnym domu, przykładowo w garażu, na pewno do minimum zmniejszamy pojawienie się tak zwanego efektu słomianego zapału.

Nie chodzi o najzwyklejsze lenistwo, bardziej brak umiejętnego zmotywowania się.
Napisał: Rossmann
Zapisując się na masaż, dobrze pamiętać, żeby wybrać taki, który jest dla nas dobry. Masaż sportowy stworzony jest dla intensywnie trenujących swój organizm. Wyróżnia się sporą mocą i energicznymi uciskami. Polecany jest właśnie sportowcom lub osobom, które przeceniły swoje możliwości i zwyczajnie nabawiły się zakwasów.

Nie wyleczy tego nawet masażer do ciała, którego użyjemy w domu. Kilka lat temu zaczął się prawdziwy szał na grę cymbergaj, polega ona na przemieszczaniu po gładkiej nawierzchni krążka, w który uderza się dwoma innymi krążkami, należącymi do dwóch osób. Powinniśmy tak uderzać w główny krążek, aby wpadł on do bramki przeciwnika. Często można je zobaczyć w różnorakich salonach gier, do tego jeszcze możemy zakupić jego pomniejszoną wersję do mieszkania. Mimo wszystko mało kto wie, że ta gra swoje początki posiada już wiele lat temu, jedynie iż miast dużych plastikowych krążków, używało się zwykłych monet oraz szukało się gładkich nawierzchni.

To jedynie udowadnia, iż naprawdę wspaniałe gry nigdy nie przemijają i każde kolejne pokolenie naprawdę bardzo się nimi zachwyca - http://www.vivafitness.pl/k/203/CYMBERGAJ-AIR-HOCKEY. Dla tych, którzy nie muszą ćwiczyć przesadnie, przeznaczone są masaże z użyciem takich narzędzi lub sprzętu do masażu jak platforma wibracyjna. Dzięki niej można stymulować mięśnie podczas specjalnych treningów wibracyjnych. Dla tych, którzy wolą zrelaksować się w domowym zaciszu, zamiast sauny jako alternatywę można wskazać gorący prysznic. Ciepła woda i para rozszerzą naczynia krwionośne i pozwalają na detoks.

Po domowej saunie można też pamiętać o samodzielnym masażu mięśni. Brak specjalisty w okolicy nie przesądza o tym, że masaż jest dla nas niedostępny. W profesjonalnych sklepach można łatwo nabyć przyrządy do masażu. Niektórzy decydują się również kupno tego typu sprzętu jak mata masująca ze sklepu vivafitness.pl. Zapewnia ona doskonały odpoczynek nie tylko dla mięśni, ale również wszystkich partii kręgosłupa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-13 06:24:55
Tagi: dzieci, gry, fitness