Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Czym obdarować naszego malucha z okazji Dnia Dziecka?

Klocki lego, ludzik
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
W ofercie fabryki znajduje się mnogość różnych serii obejmujących dość dużo zestawów, jak np. seria City, w której to możemy budować pojazdy, czy historie z życia mieszkańców miast, głównie związane z zawodami prac publicznych, jak lekarze, policjanci, budowniczy, czy strażacy. Mniejsze dzieci nie zawsze do końca odnaleźć się w formule budowania bywa, że dość skomplikowanych kompozycji. Najistotniejsze jest jednak to, że nie ma górnej granicy wieku.

Z lego pasji się nie wyrośnie. W szczególności, gdy ciągle pojawiają się nowe komplety takie jak klocki lego duplo (lego duplo). Akurat te zestawy klocków są wyprodukowane z myślą o małych użytkownikach. Klocki są odrobinę większe i modele do zbudowania są prostsze.

Nawet samo opakowanie powinno przekonać dzieci do tego, by zaczęły układać klocki. Jak wiemy dziecięca wyobraźnia nie zna granic, dlatego zamiast miasteczka maluchy mogą zbudować tron dla królewny lub jeden duży stół z dziwnymi dodatkami. I o to dokładnie chodzi w lego dla najmłodszych, by dzieci spróbowały rozwinąć skrzydła wyobraźni i stworzyć coś całkiem odmiennego od tego, co jest na etykiecie. Najistotniejsza jest świetna zabawa i
Ptak zbudowany z klocków
Napisał: Brick Head
Na podstawie: http://www.flickr.com
moment oddechu dla rodziców.

Jest także seria klocków dla najmłodszych- to seria Duplo, którą w swoim wachlarzu produktów dysponuje każdy sklep z klockami Lego. To barwne klocki dla dzieci od pierwszego roku życia, pobudzające je do zabawy, jednocześnie uczą myślenia i pomagają najmłodszym w rozwoju ich zdolności manualnych. Sprawdzające się rewelacyjne, niezmiennie od wielu lat klocki Lego to fuzje najlepszej jakości zabawek. Specjalnie oraz dokładnie wyselekcjonowane materiały, jakie zostały przez producenta zastosowane do wykonania ciekawych kolekcji klocków dla najmłodszych, od samego początku przypadną im do gustu.

Stawiając na markowe zabawki od czołowego producenta możemy być pewni właściwej decyzji. Klocki marki lego również perfekcyjnie pasują na prezent nie tylko z okazji Dnia Dziecka, ale i dla pociechy bliskiej pary. Jest też niemało serii, które umożliwiają nam wejście w światy ze znanych produkcji filmowych, jak np. Piraci z Karaibów, Gwiezdne Wojny, Harry Potter, Władcca Pierścieni, Toy Story czy w świat komiksowych bohaterów z komiksów Marvela czy DC. Największą zaletą, i prawdopodobnie właśnie dzięki temu klocki Lego zawdzięczają swój zawrotny sukces, jest wymyślenie i opatentowanie systemu połączenia klocków, stałego od bardzo wielu lat, a umożliwiającego krzyżowanie i sprzęganie ze sobą niemal wszystkich serii i kolekcji, które wyszły z duńskiej fabryki. Typowe okrągłe wypustki na górnej części wszystkich klocków doskonale wpasowują się w odwrotne elementy od dołu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-13 06:24:54
Tagi: dzieci, Klocki Lego, Prezenty, dziecięca wyobraźnia, Dzień Dziecka