Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Czadowe prezenty na różne okazje

Napisał: desi.italy
To fantastycznie, że dziewczyna pamięta o własnym chłopaku - miejmy nadzieję, iż jest to w każdym przypadku coś odwzajemnionego. Doskonale, iż jesteśmy tego typu kobietami! No dobrze, ale niby jak zatem sprawić, że nasza miłość faktycznie odczuje naszą miłość? Dużo jest metod. Akurat w tym wypadku skupiamy się tylko na tym by dogodzić facetowi niejako materialnie. Pewne prezenty są wyłącznie za pieniądze. Przy założeniu, że nie mamy wyrobionych znajomości. Można zaryzykować twierdzenie, iż dając prezent dla szefa, niejako powodujemy, że będzie on sporo milej o nas myślał.

Chociaż trzeba zachować ostrożność, bo w sumie niektórzy znajomi z pracy mogą powiedzieć, iż jesteśmy zwykłymi lizusami. Wybór prezentu jest najczęściej dosyć męczący bowiem albo nie mamy jakiegokolwiek pomysłu, albo mamy ich zbyt dużo i nie wiemy, jaki wybrać. Jeżeli jednak mamy do czynienia z osobami wesołymi i pełnymi humoru, świetne dla nich będą szalone prezenty. Propozycji nie trzeba daleko szukać. Jeśli planujesz prezent na rocznicę ślubu możesz na przykład zabrać parę do klubu, razem z przyjaciółmi zamówić jej parę ulubionych drinków i zatańczyć taniec radości. Niewątpliwie choreografia jest umowna.

Recepta na szalone prezenty może obejmować również organizację serii randek w ciemno o ile osoba obdarowywana jest stanu wolnego. Kto wie - być może dzięki temu upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu?
lot balonem
Napisał: Mike Gifford
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niesamowitym prezentem jest a chociażby lot balonem - co jak co, lecz bez dwóch zdań partner będzie pod bardzo dużym wrażeniem. Jeżeli mieszkamy w większym skupisku ludzi bez najmniejszego kłopotu trafimy na usługi związane z lotami balonowymi. Kiedy jest sezon urlopowy również wielce w mniejszych miastach, turystycznych, trafić idzie na akurat oferty przelotu balonem. Zasadniczo latanie balonem jest niesamowite, świetne wrażenia do końca trwania życia... Zapamiętajmy, że nierzadko faceci są fanatykami piłki nożnej - to może zabranie faceta na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej jest strzałem w dziesiątkę? Jeżeli w rachubę wchodzi wyjazd zagraniczny, pewnie to będzie spory wydatek.

Jednakowoż radość będzie przeogromna, to oczywiste. Zobaczyć mecz Barcelony czy Manchesteru City? Niesamowita sprawa, to ogromne marzenie absolutnej większości mężczyzn. W Polsce, na Łotwie, wszędzie. Nigdy nie można również zakładać, iż czymś dobrym jest zbyt drogi prezent - przecież nie wchodzi tutaj w grę prezent dla mamy albo żony, przesadna rozrzutność nie jest czymś wskazanym. Może być opacznie zrozumiana, zatem lepiej nie ryzykować. Może dobrym pomysłem są cygara, które generalnie kojarzą się nam z luksusami? Szczególnie cygara z Kuby są niemalże na wagę złota.

Choć Kuba jest dzisiaj niezamożnym, przeżartym przez socjalizm krajem, w dalszym ciągu jest producentem kapitalnych cygar, które są słynne na chyba całym świecie.
prezent dla chłopaka
Napisał: Sarah McKagen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie zapomnijmy nigdy tego, że wbrew niektórym dobry, udany prezent dla chłopaka wcale nie musi sporo kosztować. Być może fajnym upominkiem jest pyszna kolacyjka? Niech to będzie pyszne jedzenie, lecz także nieprzeciętnie romantyczne spotkanie. I nawet typowe spaghetti jest w stanie spowodować, iż chłopak będzie zadowolony. Z takich tańszych prezentów można wspomnieć oprócz tego o wspólnej wycieczce. Jeżeli mieszkamy w przykładowo Trójmieście możemy jechać do urokliwego Torunia. Działa w Polsce bardzo tani przewoźnik: a mianowicie PolskiBus. Oczywiście nie zawsze zajedziemy do Torunia za śmieszne pieniądze, jednakże jeśli o tym prezencie pomyślimy z wyprzedzeniem, zapewne wydatek do dużych nie będzie należał.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-12 06:32:17
Tagi: humor, ślub, przyjaciel, randka, ogień, lot balonem, socjalizm, prezent dla chłopaka