Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Jaki podarunek ucieszy przedszkolaka

zabawki
Napisał: Le Pukka Concept Store
Na podstawie: Le Pukka Concept Store
Posiadanie dziecka to nie igraszka. Kłopoty zdarzają się na każdym etapie w życiu malucha – dotyczą tego, jak odżywiać, dobierać ubrania i jak uczyć. Spora część rodzicieli też nie ma pojęcia, jakie zabawki przypadną do gustu latorośli. W krótkim tekście podejmę próbę,by rozwiązać ten problem i zaprezentować wam parę ciekawych ofert, na które trzeba spojrzeć szperając po sklepie z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych pociech.

Oto lalki monster high. Klasyczne pojazdy dla dzieci w gruncie rzeczy są zazwyczaj dobrym prezentem ponieważ rozwijają mięśnie i poczucie równowagi. Jednak na rynku znalazła się dla nich alternatywa – mechaniczne pojazdy dla dzieci. Można wśród nich wybrać między takimi w postaci motocykla, czy ulubionego samochodu. Prosty sposób działania, pozwoli na uzyskanie sporej prędkości, która mieści się dalej w granicy bezpiecznej dla malucha.

Poza tym, jest to ucieleśnienie marzenia o zostaniu kierowcą, które pojawiają się już w początkowych latach życia. Oczywiście, pojazdy dla dzieci ciągle wytwarzane są też w znanej od dawna wersji, której działanie opiera się o siłę mięśni.
furby
Napisał: denebola2025
Na podstawie: http://www.flickr.com
Furby stać się może bliskim przyjacielem Twojego malucha. Stanowi znakomitą alternatywę dla prawdziwego, żywego zwierzątka, gdy przykładowo Wasz maluch jest uczulony na zwierzęcą sierść. Karmienie i ogólna troska o Furb’ego uczy nawet małe dzieci tego, jak należy postępować i jak traktować drugą osobę.

Zabawki firmowe od lat są hitem na rynku i stanowią doskonały pomysł na prezent dla malucha. Spore zadowolenie dzieciaków z zyskania nowego przyjaciela jest bezcenne. Każde dziecko rozwija się poprzez naśladowanie rodziców. O ile pragnienie zostania kierowcą zwykle dotyczy chłopców, to dziewczynki naśladując mamę, na ogół odnajdują siebie w roli gospodyni domowej. Ogromną frajdę przy tym, sprawi im bawienie się w domowe obowiązki.

Dla dziewczynek bardzo dobrym prezentem staną się wobec tego mebelki dla dzieci, a także zabawki typu mała pralka. Miłość do kulinariów, tworzenia w kuchni ciekawych połączeń, a co za tym idzie, pasja jedzenia wzbudzana może być już od najmłodszych lat. Znakomitym oraz bardzo inspirującym prezentem dla pociechy może się okazać właśnie kuchnia dla dzieci, gdzie odnajdą oni swoje zainteresowania kulinarne. Mogą mieć one w niedługim czasie przełożenie na rzeczywistość, gdyż maluchy chętnie wypróbują gotowania wraz z rodzicami w prawdziwej kuchni. Bez względu na płeć, szkraba ucieszą klocki. Ze względu na to,że są tworzone w różnych odmianach, z łatwością znajdziemy te, które sprawią największą przyjemność maluchowi, któremu chcemy wybrać podarunek. W najbardziej utożsamianej z klockami marce LEGO, interesującą opcją kierowaną do dziewczynek są klocki lego friends - które mimo pozornie innej dziedziny - są konkurencyjne dla lalek barbie. Produkowane w ślicznych kolorach, dostępne są w zestawach z domkiem, samochodem, a nawet gabinetem weterynaryjnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 06:43:06
Tagi: dzieci, zabawki, prezent, LEGO, klocki, Prezenty, dziewczynki, Furby, Barbie