Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Najlepsze narzędzia dla graczy

xbox
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Jak dobrze wiadomo, ogólnie pojęta komputerowa rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co oczywiście jest doskonałą wiadomością dla wszystkich miłośników takich właśnie rzeczy. W końcu dzięki czemuś takiemu w dosłownie każdym przypadku będziemy w stanie znaleźć właśnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych gustów i zagwarantują rzeczywiście zadowalający poziom rozrywki. Z jednej strony bardzo popularne wciąż są zwykłe komputery osobiste, które obecnie są przede wszystkim tak zaawansowane, że bez przeszkód będziemy mogli za ich pomocą cieszyć się tytułami z nawet bardzo wysokimi wymaganiami.

Równocześnie jednak warto wiedzieć o tym, jak wiele możliwości mają do zaoferowania współczesne konsole takie jak ps3 – w wielu względach wciąż są one dość niedoceniane.
GTA 5
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
I chociaż najnowsze gry playstation (gta 5 recenzja) produkowane są na wciąż nowsze generacje sprzętu, to twórcy Battlefielda nadal jeszcze umożliwiają graczom używania Playstation 3. Najświeższa wersja gry Battlefield, obecnie już numer 4, pokaże się w sklepach 31 października.

I z pewnością będą zadowoleni wszyscy pasjonaci tej gry, że nie będą musieli inwestować w nowy sprzęt, aby mieć możliwość zagrać w najnowszą jej edycję. Trwają też spekulacje wśród speców od tematu, czy i kolejna część Battlefield z numerem 5, będzie wciąż jeszcze dostępna na starym i wypróbowanym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry przekonują, iż będą robić wszystko, aby tworzyć coraz lepsze produkty na nowoczesny sprzęt.

Niezależnie od tego, jakiego typu sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield wciąż będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych gier tego typu. Zasadniczo to jest tak, iż także dużym wydatkiem finansowym są najzwyczajniej najróżniejsze gry. Cóż, w istocie gry na konsole są sporym wydatkiem.

Pewnie każdy gracz konsolowy się z tym zgodzi. Dobrze, lecz zatem co zrobić, jeśli nie chcemy przez długi czas katować tylko jednej gierki? Cóż, moim skromnym zdaniem to fakty są takie, że wystarczy trochę się porozglądać za tymi używanymi grami. Choćby na aukcjach mamy okazję natrafić na śmiesznie atrakcyjne cenowo gry. A więc podsumowując - spokojnie jesteśmy w stanie sprawić sobie konsolę bez konieczności wydawania za wielu pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 06:43:04
Tagi: rozrywka, gry, pasjonaci, producenci gry, sprzęt