Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

W jaki sposób korzystnie wybierać zwierzaka domowego z hodowli?

Dwa owczarki niemieckie
Napisał: Harold Meerveld
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś ceni sobie bardzo dobrą jakość, a do tego niską cenę to sklep zoologiczny: http://www.zoologiczny.sklep.pl/ jest miejscem odpowiednim. Ze względu na coraz większe działania konkurencyjne na tym polu, sklepy te organizują różnego rodzaju promocje i obniżki. Oczywiście bez zmian pozostaje jakość produktów, dlatego właściciele zwierząt mają obecnie duży wybór. Sklepy zoologiczne oferują wyspecjalizowane zwierzęce produkty, które do tej pory można było dostać tylko u zwierzęcego lekarza.

To dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu są one łatwiej dostępne, w skutek czego coraz więcej właścicieli zwierząt zaczyna ich używać. To ogromna zaleta z tego względu, że działają one dobrze na zdrowie naszego zwierzaka. Więcej tego typu artykułów: tu Jeśli akuratnie podejdzie się do hodowli oraz nauczania tego czworonoga, może on być naprawdę łagodnym zwierzakiem, dostosowującym się do komend, dzielnym oraz bystrym towarzyszem życia. Rybek nie musi się wyprowadzać na spacer.

Rybki nie potrzebują rybiego psychiatry w warunkach natężonego stresu. Nie szczekają przy drzwiach, gdy ich pan wychodzi z domu. Nie oddają moczu na sofę i nie drapią. Nie wywołują uczuleń. Rybki jest to miła kompania. Wystarczy zatroszczyć się o stan wody w akwarium i jedzenie, a rybki okażą się wdzięczne swemu posiadaczowi jak nikomu innemu.

Na dodatek stanowią świetną dekorację domu. Rybki akwariowe występują w tysiącach rozmaitych i w najwyższym stopniu fantastycznych odcieni i wzorów. Z tego powodu akwarium, czy oczko wodne stanowi taką atrakcję tak dla domowników, jak i odwiedzających.
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Psy_Karmy_Suche__28_109_70
Najlepsze z najlepszych
tibetan mastiff
Napisał: lgrvv
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto więc sprawić sobie takiego psa, naprawdę może on okazać się przewybornym i lojalnym towarzyszem.

Rodzima nazwa („do khyi”), oznacza psa „trzymanego na uwięzi”. Ten zwrot dość celnie oddaje użytkowość tego typu zwierzęcia. W nocy bowiem pilnował on zwierząt hodowlanych, zaś podczas dnia musiał być przywiązywany, ponieważ odznaczał się znaczną agresywnością. Arystoteles na przykład wspominał „psy indyjskie” (odpowiadające dogowi tybetańskiemu), jakie z Tybetu trafiły do Indii. Stamtąd błyskawicznie rozprzestrzenił się na tereny Persów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:27:54
Tagi: Sklepy zoologiczne, woda, psy indyjskie