Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Zabawki mogą bawić, lecz również edukować!

zabawki
Napisał: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com
Artykuł dla takich rodziców, którzy niby bardzo dobrze wiedzą, że w żadnym wypadku nie można tak jakby zabraniać swojemu dzieci zabawy, ale i tak bardzo istotne jest to, aby spróbować łączyć świetną zabawę z nauką. To niby jak tego dokonać? Czy to w ogóle jest możliwe? Naprawdę tak! Lalki monster high mocno różnią się projektem od banalnych Barbie. Ukazani zostali tutaj lekko upiorni uczniowie z wyjątkowej szkoły średniej dla „potworów”. Figurki są oryginalnie pomyślane i pomalowane w niezwykłej palecie barw.

Lalki są oczywiście pomyślane dla dziewcząt w wieku ponad dziesięć lat. Do zestawu da się nabyć również klimatyczne gadżety – np. pamiętniki i torebki. Lalki monster high są bardzo trendy, więc nie zdziw się, kiedy twoja latorośl sama poprosi cię o taki prezent. Wspaniały świat klocków lego dino umożliwia przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można zobaczyć wielkiego tyranozaura.

Czy w nasze pułapki wpadnie sam triceratops bądź czy porwać pteranodona zależy tylko od granicy naszej wyobraźni. Jako łowca dinozaurów posiadasz jeep terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Kolekcja wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Należy pamiętać o konstrukcji kwatery głównej obrony w razie napadu drapieżnych i dzikich dinozaurów!
Samolot drewniany, zabawki
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Rzeczywistość jest taka, że trudno uważać, iż w szczególności dzisiaj sytuacja jest taka, że dzieci nie mogą świetnie się bawić, ale jednocześnie uczyć się czegoś ciekawego.

Np. wielce wartościowe są wszelakie książeczki, lecz takie elektroniczne, dzięki to którym będziemy mieli okazję przyczynić się do opanowania przez nasze dziecko podstaw któregoś z języków. No wiadomo - pewnie chodzi o jęz. angielski, chociaż niemiecki bądź włoski również bardzo się przydają.

Małe dzieci są chłonne, są w stanie opanować w krótkim okresie czasu język obcy na fantastycznym poziomie (idź do strony www.krainazabawy.pl). Można śmiało powiedzieć, że wcześniej wymienione leżaczki bujaczki (odsyłam tutaj) w istocie mogą być w e-sklepach sporo tańsze. A później duże zdziwienie, iż wiele tradycyjnych sklepów zamyka swoją działalność. Może właśnie dlatego, że po prostu w 2014 roku wyprawkę dla swojego dzieciaczka to drogą internetową można kupić dużo taniej? A na dodatek pewnie nawet standard owej wyprawki dużo bardziej nas usatysfakcjonuje.

W każdym przypadku trzeba dbać o jak najlepszą jakość różnego rodzaju akcesoriów dla dziecka (sprawdź tutaj na krainazabawy.pl). Jeszcze jedną klasyczną propozycją są zabawki matchbox. Mali mężczyźni ubóstwiają kolorowe samochody i wehikuły, zatem bądź pewien, że będą wiele godzin cieszyć się takim prezentem. Spraw swojemu potomkowi miniaturowy samochodzik, a radość jego będzie długotrwała.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:28:05
Tagi: dzieci, konstrukcje, lalka, szkoła, wyprawki