Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Autka dla dzieci- daj swemu dziecku uśmiech

Dziecko w samochodziku
Napisał: Raíssa Viza
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z pierwszych zabawek, w które rodziny zaopatrują własne maluchy jest rowerek. Rynek jest bogaty w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Większość z nich prezentuje się podobnie – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Zdaje się, że nic w tej kwestii nie może być oryginalne. A jednak! Jedyny w swoim rodzaju jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Zabawki, zabawa
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
A co powiemy dopiero na taki jeździk dla dzieci lub jeszcze lepiej motor i skuter dla dzieci? Niesamowicie ciekawa rzecz, jeśli byłbym dzieckiem sam bym chętnie wskoczył na to i się oddalił, więc nie dziwmy się, że nasze dzieci też tego pragną. To bardzo ciekawa rozrywka, zwłaszcza dla chłopców, którzy kochają przede wszystkim auta i ogólnie wszystkim co ma silnik (nawet kombajny, traktory, ciężarówki). Z tego też względu zabawką, którą będą chcieli się szczególnie bawić są samochody dla dzieci (spraw dziecku najlepszy prezent na świecie: mój link.
Dziecko w samochodziku
Napisał: Raíssa Viza
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyjątkowość autka Twistcar (jeździki dla chłopców od twistcar.pl) oparta jest na energii, dzięki której jest napędzany. Nie ma wymogu tutaj żadnych baterii, silników czy innego rodzaju zasilaczy. Wyłączną energią ,która jest potrzebna do jego napędzania jest energia maluchów, której oczywiście pociechy posiadają bardzo dużo.

Jak to jest możliwe? Autko dla dziecka będzie poruszało się przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą prawo i lewo. Mechanizm ten powoduje, że maluch ma wyborową zabawę a przy tym rozwija mięśnie w całym ciele. Pojazd rozwija prędkość do 2.8 m/s, a jego maksymalne obciążenie wynosi 120 kilogramy, co daje możliwość na zespołową zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar charakteryzuje dużo zalet. Nie licząc już pozytywnego wpływu na ekologię są wyjątkowo odporne na uderzenia. Zrobione są z wysokiej jakości artykułów, jednocześnie przyjaznych dla ekologii.

Nie ma w nich części ulegających eksploatacji, dlatego raz zakupione starczają na lata używania. Zaopatrując swe dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego bezpieczeństwo. To autko dla dziecka ma wszystkie atesty i spełnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w UE. Drobna konstrukcja roweru (ważny link) umożliwia nieskrępowane używanie go w mieszkaniu. Zaletą jest też to, że jego koła nie rysują posadzek. Nie powinno się im tego zabraniać, powinniśmy wręcz zachęcać naszego szkraba do bardzo intensywnej zabawy, gdyż przecież dzieciństwo to wspaniały okres, który już więcej się nie powtórzy.

Ale wszystko z rozwagą. Przez cały czas trzeba zadbać o opiekę nad naszym dzieckiem, dajmy mu oczywiście należną swobodę, lecz jeśli zaczyna bawić się czymś nowym, przykładowo, rzeczami wymienionymi wyżej to pamiętajmy, iż trzeba go w pierwszych próbach wziąć pod swoje skrzydła, pomóc, doradzić, i udzielić kilku wskazówek, które – miejmy nadzieję – weźmie sobie do serca. Weźmy też pod uwagę, że my też przecież byliśmy dzieciakami i teraz wiemy, jak ważna jest zabawa (każdy chłopiec zakocha się w takim pojeździe: ta strona. W życiu dorosłym tego już nie doświadczymy, a często osoby, które – wspominając kolokwialnie – nie wyszalały się w dzieciństwie będą robić to w dorosłym życiu. To nie jest dobre. Najlepiej, żeby w dzieciństwie był czas na zabawę, ale z naszymi wskazówkami, zabawa przez edukację, która z jednej strony bawi, z drugiej uczy. Dyscyplina również przydaje się, ale nie ingerujmy chorobliwie, bo dziecko będzie mogło czuć się przestraszone. Pokażmy mu, że świat jest dobry, ciekawy, ale też pełen niebezpieczeństw, więc warto zachować uwagę i rozsądek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:28:05
Tagi: zabawa, Kierownica, Motocykle, skutery, samochody, mięśnie, bezpieczeństwo