Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Co zrobić, aby nasze dziecko było zadowolone z własnego pokoju?

niemowle
Napisał: Loren Kerns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowe technologie wkradają się w różne dziedziny życia. Obserwuje się to także na przykładzie zabawek dziecięcych. Dawniej ze względów praktycznych dzieci zadowalały się nieskomplikowanymi zabawkami, które jednak w pozytywny sposób działały na ich fantazję i kreatywność. Obecnie często słyszy się opinie, że nowoczesne zabawki nie stymulują rozwoju, gdyż dziecko wszystko ma podane w pewnym sensie „na tacy” i nie musi samodzielnie niczego sobie wyobrażać. Na szczęście również w dzisiejszych czasach oferowanych jest bardzo dużo artykułów zabawkowych, które tę kreatywność u dziecka rozwijają. Zabawki Fisher Price są niezwykle wszechstronne.

W ofercie producenta są produkty dla bobasów w każdym wieku - od raczkujących maluchów, po dzieci w wieku przedszkolnym. Dla tych najmłodszych brzdąców firma sprzedaje zabawki marki Ucz się i Śmiej. Jak podpowiada nazwa, produkty mają uczyć małego człowieka przez rozrywkę. Mądrze kupić swojej pociesze taki upominek na Gwiazdkę, jak chociażby Cyferkowy Telefonik, który pomaga w nauce cyferek, albo Muzyczna Skrzynka Pocztowa, przez którą pozna litery.
Niemowlak
Napisał: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
Generalnie nie należy aż tak mocno się wykosztowywać, jeżeli chcemy urządzić elegancko pokoik. Można śmiało powiedzieć, że dziecko tak czy siak będzie usatysfakcjonowane.

No takie są dzieciaki. Chociaż nie wszystkie, w dzisiejszych czasach nie brakuje najzupełniej rozpieszczonych oraz niekulturalnych dzieci. Miejmy nadzieję, iż gdy nareszcie dorosną, będą odpowiednio żyły, zachowywały się, brały udział w wyborach, itp. Sporo zależy także od tego jak podchodzą do kwestii wychowania dzieciaków rodzice, lecz przecież to nie miał być artykuł odnośnie tego jak wychować swoją pociechę, aby w żadnym wypadku nie wyrosła na złego człowieka. Przejdźmy zatem już do konkretów. Fisher Price zabawki to również artykuły dla starszych dzieciaków.

Marka Little People bez wątpienia przypadnie do gustu twojemu młodemu człowiekowi. Tu na przykład można znaleźć Muzyczny pociąg Zoo, który pokaże latorośli świat fauny. Jeżeli wychowujesz synka, spraw mu radochę kupując samochód Policyjny, bądź Wóz Strażacki – nieletni mężczyźni lubią całymi dniami cieszyć się takimi zabawkami.
zabawa
Napisał: Intro Media
Na podstawie: Intro Media
Zabawką znaną na całym świecie i do pewnego stopnia już kultową są pochodzące z Danii klocki Lego. Ich fenomen polega w pierwszej kolejności na tym, jak wiele rozmaitych efektów się z nich otrzymuje. Najmłodszym dedykowane są klocki Duplo, które odznaczają się przede wszystkim tym, że są większe.

Klocki Lego z kolei produkowane są w bardzo wielu typach. Innym rodzajem produktów bardzo chętnie wybieranym są hot wheels. Są to różnego rodzaju samochody i łodzie, którymi kieruje się na odległość za pomocą specjalnego przyrządu. W ten sposób możliwa jest zabawa na zewnątrz oraz wypróbowywanie zabawki na różnych rodzajach terenu. Frapującą propozycją marki Fisher Price jest też Zebra Skoczka. To pacynka, na której maluch może bujać się i jeździć energicznie. Taka rozrywka znakomicie rozwija zdolności ruchowe i umożliwia pociesze spalić energię, którą w tym czasie posiada się aż za dużo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:28:03
Tagi: pociąg, świat, samochód, zabawki, dziecko, klocki