Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

Zestawy Lego i nie tylko

Napisał: Plast Team i LEGO ®
Chciałbym napisać, że definitywnie każde dziecko lubi zabawki. W końcu zabawki są nieodłącznym elementem wieku dziecięcego. Jednak fakty są takie, iż naturalnie generalizując, w dzisiejszych czasach dzieciaki często mają znaczne wymagania. A więc chodzi w tym momencie o to, aby zakupić takie zabawki, które pod wszystkimi względami są cool.

Nie tak dawno temu zakupiłem dla własnego chrześniaka nieco zabawek - był zachwycony. To bardzo miłe, gdy dorosły może dostrzec śmiech na twarzy dziecka. A nie jest powiedziane, że owe zabawki muszą być w automatyczny sposób bardzo dużym wydatkiem finansowym! Sensacyjny świat klocków lego dino urealnia przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można zapatrzeć się na wielkiego tyranozaura. Czy w nasze sidła wpadnie sam triceratops bądź czy schwytamy uda nam się ująć pteranodona zależy tylko od granicy naszej fantazji.

Jako łowca dinozaurów masz jeep terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Komplet wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Ważne jest zbudowanie konstrukcji kwatery głównej obrony w razie szturmu drapieżnych i dzikich dinozaurów! A na przykład zabaweczki w sumie idzie zakupić drogą internetową. Czy to w istocie nie jest interesujące posunięcie? Sporo osób ma dosyć mega drożyzny w tradycyjnych sklepach.

Na całe szczęście Internet sprawia, że zabawka, która w tradycyjnym sklepie jest znacznym wydatkiem, w Sieci jest dużo tańsza. W zasadzie zabawek dla niemowląt wcale nie trzeba dotykać przed zakupem, zatem ryzyko niepowodzenia jest nikłe. Twórcy lego nie zapomnieli także o dziewczynkach. Lego friends wykonano właśnie z myślą o nich. Figurki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi pomysłami mogą zbudować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny.

Dziewczynki są tak inteligentne, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich nie problem. Lego od lat rozwijają improwizację dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się wzięciem nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad genialnością i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką sentymentem wraca się do dzieciństwa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:28:01
Tagi: zabawki, konstrukcje, zabawa, dziewczynki, zabawek