Twój pupil Koty, psy, papugi, chomiki - czyli małe szczęście w domu

W jaki sposób zadbać o rozwój swojego dziecka?

zabawa
Napisał: Paul Ashley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rodzice niejednokrotnie rozważają, jakie zabawki kupować swoim dzieciom. Mają dość duże wyzwanie, ponieważ we współczesnym świecie półki w sklepach aż uginają się pod dostępnym towarem, kusząc wesołymi kolorami i dźwiękami. Co wybrać? Stawiać na wartości edukacyjne czy dać się namówić dziecku i kupić produkty pokazywane w telewizji? Dlaczego Furby zalicza się do tak niezwykle rozchwytywanych zabawek wśród najmłodszych klientów? Opcje producenta znakomicie wpasowują się w kryteria tak rodziców, jak maluchów. Inspirujące pomysły, niezmierzone pokłady kreatywności czy efektywna nauka – to wszystko w połączeniu ze sobą niesie świetną formę spędzania czasu przez malucha.

Rodzice wymagają przeważnie niezawodności zabawek oraz pełnego ich bezpieczeństwa, natomiast to właśnie może zaoferować producent.
furby
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Po raz pierwszy zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i niemal w tym samym dniu zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że niewielkich rozmiarów małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż myśleliśmy.

Niestety, mimo iż Furby rozmawiał w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i temperament, uczymy mowy, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (zobacz ceny zabawek furby) ma wmontowane receptory na plecach, brzuchu i dzióbku, jest więc łasy na pieszczoty, łaskotki oraz karmienie.

Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż potrafi dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie nie pozbywa się swego barwnego, pięknego futerka. Zabawka taka jak http://zakupy.linkbaby.pl/do/cat/Furby/Furby to zupełnie odmienna rasa zwierzątek od tych powszechnie znanych. Może on bowiem śmiać się oraz mówić jak prawdziwy człowiek, lecz ma swój własny język. Dziecko bawiące się z Furby’m nie jedynie miło spędza wolny czas, ale równocześnie uczy się określać emocje i przyswaja różne rodzaje zachowań.

Opieka nad swoim zwierzątkiem, wzajemna pomoc w przyswajaniu kolejnych pokładów wiedzy oraz pełne bezpieczeństwo mogą przesądzić o ty, że wskazane jest zainwestować w taką pomoc - zobacz fakty na krainazabawy.pl. Kupując należyte zabawki mamy okazję, aby dać dziecku pogodne dzieciństwo i zdrowy rozwój. Nie zapominajmy jednak o prostych, szmacianych lalkach bądź drewnianych klockach – one także mają nieoceniony wpływ, bowiem rozwijają twórcze myślenie i pobudzają wyobraźnię. Trzeba tylko zachować równowagę (najmodniejsze zabawki na krainazabawy.pl).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:28:00
Tagi: dzieci, dziecko, edukacja, zabawka